Loading...

Сонячна електростанція "ФОРА" в м. Гостомель

Сонячна електростанція "ФОРА" в м. Гостомель

В перші дні нового року чергова сонячна електростанція введена в експлуатацію фахівцями ТОВ «Екотехнік Україна» .

У м. Гостомель на даху торгового центру «ФОРА» побудована та введена в експлуатація сонячна електростанція потужністю 409,5 кВт.

Спеціалістами компанії встановлено 900 панелей потужністю 455 Вт німецького виробника Tenka та 4 інвертора виробництва Huawei. Панелі розміщено на баластній системі з орієнтацією на Схід-Захід. Таке розміщення дає можливість довший період працювати сонячній станції протягом дня.

По розрахунковим даним сонячна електростанція потужністю 409 кВт буде виробляти близько 400 000 кВт електроенергії в рік. Це дасть змогу забезпечити потреби ТЦ «ФОРА» власною електроенергією в денний час у період з квітня по жовтень включно. 

Встановлена сонячна станція зможе заощадити власникам майже 3 000 000 грн. щорічно.

Компанія «Екотехнік Україна» прийняла сонячну електростанцію на сервісне обслуговування. Наші спеціалісти будуть слідкувати за ефективною роботою сонячної станції.


Якщо ви зацікавлені в установці сонячних панелей, ми рекомендуємо вам звернутися до нашої компанії "Екотехнік Україна", яка займається продажом і будівництвом сонячних електростанцій. Ми пропонуємо вам якісне обладнання, професійний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також допомогу в оформленні документів для отримання «зеленого» тарифу. З нашими сонячними панелями ви зможете не тільки заощадити на електроенергії, але і зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.