Loading...

Сонячна електростанція в м. Гостомель, вул. Садова

Сонячна електростанція в м. Гостомель, вул. Садова

Незважаючи на складні погодні умови наша компанія «Екотехнік Україна» дуже активно розпочала свою роботу в новому 2024 році. Одночасно на декількох будівельних майданчиках розпочалося будівництво сонячних станцій. Після запуску сонячної станції потужністю 409,5 кВт в м. Гостомель працівники компанії розпочали будівництво сонячної станції по вул. Садовій  в цьому ж місті.

Для досвідчених монтажників компанії «Екотехнік Україна» зима не стає перешкодою для будівництва сонячних електростанцій.

 В зимовий період будівництво сонячної станції починається з прибирання даху від снігу.

На підготовлений дах проводиться монтаж баластної системи кріплення для сонячних панелей.

Виходячи з погодинного споживання торгового центру спеціалістами «Екотехнік Україна» запроектована сонячна станція потужністю 131,6 кВт, яка зможе забезпечити потреби магазину в електроенергії в денний час.

По плану має бути встановлено 306 панелей потужністю 435 Вт марки Trina з орієнтацією на Схід-Захід та 3 інвертори потужністю 36 кВт кожен.

Сподіваємося, що погода буде сприяти активній роботі і сонячна електростанція запрацює в найближчий час.


Якщо ви зацікавлені в установці сонячних панелей, ми рекомендуємо вам звернутися до нашої компанії "Екотехнік Україна", яка займається продажом і будівництвом сонячних електростанцій. Ми пропонуємо вам якісне обладнання, професійний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також допомогу в оформленні документів для отримання «зеленого» тарифу. З нашими сонячними панелями ви зможете не тільки заощадити на електроенергії, але і зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.