Loading...

Про компанію

12 років на ринку | 3000+ проєктів | Визнання на державному рівні | Компанія року 2020


Компанія «Екотехнік Україна» заснована в 2011 році як представництво чеської компанії «Еkotechnik Czech» в Україні.

Основним напрямком нашої діяльності є будівництво промислових сонячних станцій, що сприяють збереженню довкілля та забезпеченню стабільного постачання чистої енергії.

Запозичуючи європейський досвід наших партнерів, ми спеціалізуємося на продажі та встановленні високоякісного обладнання для сонячних станцій, а також на розробці та підготовці проєктів для будівництва сонячних електростанцій в Україні.

Вже у 2016 році ми розширили свої можливості та почали реалізацію проєктів сонячних станцій для приватних домогосподарств.

Наша компанія взяла участь у розробці програми «Еко-енергія» разом з АБ «Укргазбанк» і отримала акредитацію за напрямком будівництва та обслуговування Сонячних Електростанцій для приватних домогосподарств.

Компанія «Екотехнік Україна» - це команда професіоналів з багаторічним досвідом у сфері сонячної енергетики.

За понад 10 років нашої діяльності ми вже збудували понад 3500 сонячних станцій з потужністю від 3 кВт до 15 мВт по всій території України.

Наша команда здатна оперативно та якісно реалізувати проект будь-якої складності, забезпечуючи ваше підприємство власною чистою електроенергією.

Ми пропонуємо комплексні рішення у сфері екоенергетики для дому та бізнесу, а також готові продукти й комплектуючі для сонячних станцій

Один із ключових аспектів нашої роботи - це гарантія на обладнання та постійне технічне та сервісне обслуговування сонячних станцій протягом усього терміну їх експлуатації. Ми прагнемо, щоб ваші сонячні електростанції працювали ефективно і надійно, сприяючи розвитку сталої енергетики в Україні.