2018 рік. Початок роботи

Компанія «Екотехнік Україна» активно розпочала свою роботу у 2018 році з будівництва сонячної станції у м. Бориспіль, що на Київщині. Об’єкт потужністю 32 кВт було змонтовано та запущено у січні місяці.

  

Станцію збудовано на сучасних сонячних модулях німецької компанії AE Solar потужністю 265 Вт. Складності в монтажі додалися, через несприятливі погодні умови та низьку температуру. Незважаючи на це, монтажною бригадою було встановлено 121  модуль, загальною потужністю 32 кВт. на різнопланових поверхнях, включаючи дах вкритий натуральною черепицею. При монтажі на дах з черепицею були використані алюмінієві монтажні конструкції голландської компанії ESDEC та гаки з нержавіючої сталі.

Для перетворення виробленої електроенергії встановлено потужній та надійний мережевий  інвертор нової моделі HUAWEI SUN2000-33KTL А.

 

Річний обсяг виробленої станцією електроенергії становитиме понад 32 000кВт., що дасть можливість власнику забезпечити домогосподарство власною електроенергіє та отримувати стабільний прибуток від продажу надлишків електроенергії за «зеленим» тарифом.  Орієнтовний дохід від продажу надлишків електроенергії буде складати 4 500 Євро на рік. Розрахунковий термін окупності станції становить 4,5 роки.

Бажаємо власникам сонячної станції побільше сонячних днів!

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!