Контакти
02002, м.Київ, Вулиця МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА, будинок 2Б, оф.281. https://ekotechnik.prom.ua/
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00, Сб, Вс - вихідні

Менеджери «ЕКОТЕХНІК» готові відповісти на будь-які ваші питання, обробити або прийняти ваше замовлення по телефону з 9-00 до 18-00 (з понеділка по п’ятницю)

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

Наші контакти

Українська філія компанії «ЕКОТЕХНІК» працює з 2011 року, будучи офіційним представником чеського виробника обладнання для акумулювання і переробки світлової енергії. Це один з перших і найбільших філій на території Східної Європи.
У штаті даний час компанії складається більш 40 чоловік, що спеціалізуються на розробках і реалізації проектних рішень з використанням сонячних панелей, станцій, батарейних комплексів. До монтажних робіт також залучаються підрядники, сторонні організації, фахівці з інших представництв компанії.
Офіс компанії розташований в центрі Києва – поблизу інфраструктурних об’єктів і зупинок громадського транспорту. Тому замовникам не складе труднощів дістатися до представництва для спілкування, отримання консультації, замовлення послуг і укладення договору.
Також задати всі тематичні питання можна за телефонами, або скориставшись формою зворотного зв’язку. Рекомендується вказувати детальну контактну інформацію – для оперативного зв’язку з Вами. Всі заявки, що надходять обробляються в реальному часі в порядку живої черги, що забезпечує мінімальний термін очікування відповіді.