ПРО КОМПАНІЮ

Досягнення «Екотехнік Україна» за 2020 рік!

Відповідно до системи оцінки підприємств України «Всеукраїнським галузево-аналітичним центром» та «INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY», компанія «Екотехнік Україна» визнана компанією 2020 року за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ
Екотехнік Україна -Вибір Країни 2021

Сонячна станція 35 кВт. Як економити та заробляти українцям в 2019?

 

Історія успіху «Екотехнік Україна»

Компанія «Екотехнік Україна» заснована в 2011 році як представництво чеської компанії «Еkotechnik Czech» в Україні. Використовуючи європейський досвід «Еkotechnik Czech» компанія займається продажом та встановленням високоякісного обладнання для сонячних станцій, розробкою та підготовкою проектів для будівництва сонячних станцій в Україні. Основним напрямком діяльності компанії є будівництво промислових сонячних станцій.

У 2016 році «Екотехнік Україна» спрямувала свою діяльність на  реалізацію проектів сонячних станцій для приватних домогосподарств. Компанія  приймала участь у розробці програми «Еко-енергія» спільно з АБ «Укргазбанк» та в 2017 році була акредитована за напрямком будівництво та обслуговування СЕС для приватних домогосподарств.

Компанія «Екотехнік Україна» – це:

 • Інвестування в сонячну енергію.
 • Проектування сонячних електростанцій.
 • Підрядник і постачальник технічних рішень.
 • Продавець готових рішень сфери екоенергетика для дому та бізнесу, а також комплексів і комплектуючих для сонячних станцій.
Наші
Пропозиції

Готові проекти сонячних електростанцій і колекторів нагріву води, дозволять вам отримати енергетичну незалежність і заощадити на комунальних платежах.

Використання відновлюваної енергії зменшать ваші витрати на елекроенергію, що підвищить рентабельність вашого бізнесу. Сонячні електростанції - секрет процвітаючого бізнесу.

Партнери
З нами співпрацюють
Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню, що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ «ПІД КЛЮЧ»

сонячні електростанції для дому

СОНЦЕ – ВАШ НАДІЙНИЙ БІЗНЕС ПАРТНЕР

ЕКОТЕХНІК УКРАЇНА – розумний вибір для будівництва та обслуговування фотоелектричних електростанцій.
сонячні електростанції

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

1990 ► Створення ЕКОТЕCHNIK

 • Ділова діяльність в області монтажу та розподілу високоякісних пластикових трубопроводів і фольгових систем, технології ущільнення та ізоляційних матеріалів.
 • Впровадження більш ніж 1,6 млн. м2 захисних систем ущільнення для хімічної промисловості, у тому числі постійні перевірки герметичності.
 • Забезпечення ущільнення резервуару та захист від корозії.
 • Надання послуг у сфері герметизації плоских покрівель та будівельних фундаментів, понад 400 000 м2.
 • Системи ущільнення для інженерних систем тунелів і повністю керованих систем зберігання радіоактивних відходів.

2006 ► Перша сонячна електростанція

 • У 2004 році компанія почала працювати над новими технологіями у сфері сонячної енергії на дахах для комерційного використання.
 • У 2006 році було прийнято нове законодавство щодо підтримки відновлюваних джерел в Чеській Республіці, запровадивши гарантовану систему виплат за сонячні електростанції.
 • У 2007 році ми встановили перші сонячні електростанції в Чехії та Східній Європі, потужністю 693 кВт.
 • Компанія стала піонером фотоелектрики в Чеській Республіці.

Екотехнік Україна

2009 – 2010 ► Динамічний розвиток компанії

 • Побудували власні фотогальванічні електростанції загальною потужністю понад 10 МВт.
 • Для інших клієнтів ми забезпечили управління, моніторингу обслуговування додаткових сонячних електростанцій потужністю понад 25 МВт.
 • Аудит та експертні консультації з розробки, проектування та будівництва додаткових сонячних електростанцій на загальну потужність 150 МВт.

2011 – 2016 ► Міжнародна експансія

 • EKOTECHNIK Czech розширюється на ринку Східної Європи з упором на український та румунський ринки відновлюваних джерел енергії. Для реалізації проектів будівництва сонячних станцій в Україні створено компанію Екотехнік Україна.
 • Компанією Екотехнік Україна побудовано першу сонячну станцію Екотехнік Ярмолинці у Хмельницькій області потужністю 500 кВт, отримано “зелений” тариф.
 • Компанією Екотехнік Україна побудовано другу чергу сонячної станції Екотехнік Ярмолинці у Хмельницькій області потужністю 1500 кВт, отримано “зелений” тариф.
 • Розроблено проектів для будівництва сонячних електростанцій в Україні на загальну потужність 136 МВт.

2017 ► Подальший розвиток в Україні

 • Компанія акредитована в АБ «Укргазбанк» та стає головним партнером за напрямком будівництва та обслуговування сонячних електростанцій.
 • Компанією Екотехнік Україна збудовано та введено до експлуатації за «зеленим» тарифом більш ніж 50 сонячних станцій для домашніх домогосподарств загальною потужністю близько 1 МВт.
 • Підписано ЕРС контракт на будівництво сонячної станції в Дніпропетровській області потужністю 7 МВт.

2018 ► Успішне інвестування

 • Ми надаємо комплексне обслуговування фотоелектричних електростанцій, від проектування та будівництва до моніторингу та обслуговування.
 • За цей час співробітники Ekotechnik розробили проекти із загальною потужністю більше 428 МВт.
 • Ми поширюємо фотоелектричні компоненти, створені провідними виробниками (Onyx Solar, ESDEC, Jinko Solar, AE Solar, Huawei, Solax та ін.).
 • Екотехнік Україна пропонує нашим клієнтам комплексне технічне, фінансове та адміністративне забезпечення.

купити сонячні електростанції - партнери

проектування сонячних електростанцій

ПРОФЕСІЙНИЙ СЕРВІС

Співпраця з нами починається з продуктів, але для більшості клієнтів потрібні комплексні послуги, які охоплюють весь термін служби фотоелектричної електростанції (PVPP), від планування до моніторингу. Завдяки нашим ноу-хау та багаторічному досвіду, Екотехнік Україна може допомогти з будь-якими процедурами отримання дозволів та розрахунками з відшкодуванням інвестицій або просто надати рекомендації щодо вибору компонентів або оптимального налаштування системи.

проектування сонячних електростанцій

СТВОРЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Якісний дизайн проекту є основою для інвестора, який розглядає інвестиції у фотоелектричній електростанції (PVPP). Електростанція з найкращими параметрами може бути побудована тільки на основі гарного дизайну проекту.

 

 

 

 

будівництво сонячної електростанції

PVPP КОНСТРУКЦІЇ

Правильно спроектована і добре побудована фотоелектрична електростанція (PVPP) є запорукою високої електроефективності та доходу для інвестора. Найважливішими компонентами впровадження PVPP є сонячні батареї та інвертори. Однак якісні кабелі та монтажні рамки також відіграють важливу роль, і трансформаторні установки часто необхідні для великих електростанцій. Екотехнік Україна вибирає та використовує найякісніше обладнання для будівництва PVPP що є шляхом до успіху інвестора.

 

монтаж сонячних панелей

ВСТАНОВЛЕННЯ PVPP

Фотоелектрична електростанція (PVPP) є відносно складним пристроєм, що не може гарантувати 100% прибуток для інвестора, якщо вона встановлена непрофесійно, або погано підтримується. Спеціалісти компанії Екотехнік Україна завжди професійно та ретельно відносятся до своєї роботи, та гарантують якісну встановлену PVPP.

 

 

кредит на сонячну електростанцію

ФІНАНСУВАННЯ

Для повної реалізації Ваших побажань, компанія Екотехнік Україна пропонує надійне фінансування на найвигідніших індивідуальних умовах від наших партнерів АБ «Укргазбанк».