ПРО КОМПАНІЮ

Наші досягнення за 2020 рік!

Відповідно до системи оцінки підприємств України “Всеукраїнським галузево-аналітичниим центром” та “INTERNATIONAL BUSINESS COMMUNITY”, компанія «Екотехнік Україна» визнана компанією 2020 року за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства.

ПРО КОМПАНІЮПРО КОМПАНІЮПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮПРО КОМПАНІЮПРО КОМПАНІЮ

Сонячна станція 35 кВт. Як економити та заробляти українцям в 2019?

 

Історія успіху «Екотехнік Україна»

Компанія «Екотехнік Україна» заснована в 2011 році як представництво чеської компанії «Еkotechnik Czech» в Україні. Використовуючи європейський досвід «Еkotechnik Czech» компанія займається продажом та встановленням високоякісного обладнання для сонячних станцій, розробкою та підготовкою проектів для будівництва сонячних станцій в Україні. Основним напрямком діяльності компанії є будівництво промислових сонячних станцій.

У 2016 році «Екотехнік Україна» спрямувала свою діяльність на  реалізацію проектів сонячних станцій для приватних домогосподарств. Компанія  приймала участь у розробці програми «Еко-енергія» спільно з АБ «Укргазбанк» та в 2017 році була акредитована за напрямком будівництво та обслуговування СЕС для приватних домогосподарств.

Компанія «Екотехнік Україна» – це:

  • Інвестування в сонячну енергію.
  • Проектування сонячних електростанцій.
  • Підрядник і постачальник технічних рішень.
  • Продавець готових рішень сфери екоенергетика для дому та бізнесу, а також комплексів і комплектуючих для сонячних станцій.

ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ

 

 

Наші
Пропозиції

Готові проекти сонячних електростанцій і колекторів нагріву води, дозволять вам отримати енергетичну незалежність і заощадити на комунальних платежах.

Використання відновлюваної енергії зменшать ваші витрати на елекроенергію, що підвищить рентабельність вашого бізнесу. Сонячні електростанції - секрет процвітаючого бізнесу.

Партнери
З нами співпрацюють
Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

Переваги «Екотехніка»

Сьогодні компанія здатна створити оптимальні рішення для автономності дачних об’єктів, а також спроектувати систему енергопостачання для будь-якого житлового комплексу.
«Екотехніка УКРАЇНА» може надати сучасне обладнання і створити необхідні критерії для оптимального розміщення в будівлі. Важливо відзначити відмінну роботу фахівців з підбору обладнання для перетворення сонячної енергії в електричну. Прекрасним рішенням може стати і сонячні колектори, купити які можна для забезпечення гарячим водопостачанням та опаленням весь житловий будинок. Практично змонтовані рішення дозволять забути про залежність від центрального опалення і великих рахунків в зимовий період часу.
Сформована сонячна електростанція для будинку дасть можливість не тільки створити безперебійне освітлення, але і підключати необхідні електроприлади. Для кожного з клієнтів буде створюватися індивідуальна система з тих елементів, які задовольнять потреби замовника. Згодом такий комплекс можна буде доповнювати новими модулями для отримання більшої кількості енергії.
Варто відзначити і такий важливий аспект, як вартість. Обрані в компанії Екотехніка сонячні панелі (Україна) – обійдуться значно дешевше, ніж в аналогічних компаніях і організаціях. Окупність всього проекту досягається за 2-3 роки (в залежності від масштабу проекту), а використовувати сонячні панелі можна не один десяток років.
Сучасно виконані послуги дозволять швидко і практично встановити всі необхідні елементи для сонячної станції і дозволять не переживати про безпечне використання екологічно чистого виду енергії.