Підвісні бойлери

Водонагрівачі LX ACDC/M+K (KW) представляють собою нове технічне рішення для нагріву води з використанням екологічно чистих джерел енергії. Оригінальне рішення пов’язане з фотоелектричними панелями, що не мають втрат енергії, завдяки чому, пристрій працює дуже ефективно, має тепловий захист і безпечне управління системою.

Для нагріву води енергією сонця використовуються фотоелектричні панелі, з яких видобувається електричний струм, що потім нагріває воду в баку.

Використання фотоелектричних панелей для нагріву води є екологічним виробництвом електричної енергії, яка може повністю споживається безпосередньо від виробника. Немає необхідності отримувати дозволи на доступ, також не доведеться купувати додаткове обладнання.

Простота розміщення фотоелектричних панелей, їх експлуатації без технічного обслуговування та просте підключення до ємкості для води шнуром електроживлення дає необмежені можливості використання пристрою на дачу, котеджах, багатоповерхових будівлях і промислових об’єктах.

Опції опалення

На інтенсивність сонячного світла впливає погода та пори року, так що сонце в місцевих умовах є нестабільним джерелом живлення. Гібридні обігрівачі можуть нагрівати воду  сонячним світлом або з поєднання сонця і стабільних джерел енергії (газ, електрика з мережі). Гібридні водонагрівачі LX ACDC/M+K використовуються для підігріву та опалення водою.

Підігрів води

Для попереднього нагрівання водонагрівача, підключено газовий або електричний котел з баком або фотоелектричні панелі або тепловий насос до джерела холодної води.

Тепла вода підігрівається за допомогою фотоелектричних панелей впадає прямо в резервуар, теплообмінник з газовим або Підвісні бойлериелектричним котлом, коли він досить гарячий, при цьому не використовуючи газу або електрики, що призводить до значної економії енергії. У випадку, якщо вода не достатньо нагріта енергією з фотоелектричних панелей, нагрів води відбувається за рахунок котла. Підігрів гарячої води споживає значно менше енергії, ніж нагрів холодної води. Такі обігрівачі води як LX ACDC/M+K дають гарантії гарячої води навіть у разі довгострокових несприятливих погодних умов, заощаджуючи при цьому значні кошти.

При використанні попереднього підігріву води тепловим насосом, в бак надходить замість холодної води, попередньо нагріта до максимальної межі температури теплового насоса. Така схема надає можливість продовжити термін служби теплового насоса на 30%.

Участь водонагрівача LX ACDC/M+K до газового котла для нагрівання води, наприклад, якщо відбувається помилка або зменшення подачі газу, вода нагрівається від сонця, або коли несприятливі погодні умови, можна активувати другий “запас” води в нагрівальній спіралі, яка збуджує другий термостат. Резервна спіраль підключена до мережі електроживлення (AC 230V). Її активації нагрівач LX ACDC/M+K стали звичайні електричні водонагрівачі і разом з живленням від фотоелектричних панелей повністю опалювальної води без поставок газу.

Гаряча вода

Водний нагрівач LX ACDC/M+K може бути використаний в якості електричного нагрівача. Він працює за принципом двох окремих електричних ланцюгів. Перший підключений до електричної мережі (230В змінного струму), а інший підключений до екологічно чистої електричної енергії від фотоелектричних панелей. Обидва джерела можуть працювати одночасно або окремо. Підключення до джерела живлення від мережі гарантує гарячу воду при тривалих негодах. На термостаті потрібно встановити необхідну температуру води (наприклад, 45°C), при досягненні заданої температури автоматично відключається електроживлення від мережі (AC 230V) і водонагрівач додатково нагрівається екологічно чистою електричною енергією від фотогальванічних панелей (нагрів до макс. 75°C).

Підвісні бойлериНовим метод нагріву води дозволяє значно економити електроенергію, взяту (куплену) з загальної мережі, що супроводжується значною економією фінансових ресурсів. Водний нагрівач LX ACDC/M+K (KW) може бути також використані вночі (низький тариф електроенергії). У цьому варіанті вночі нагріває воду, використовуючи електроенергію за дешевим нічним тарифом, вдень – екологічною енергію сонця, що акумулюється від фотоелектричних панелей.

 

Типи водонагрівачів LX ACDC/M+K (KW)

Тип нагрівача Струм для
опалення
Втрати тепла
кВт / 24г
Об’єм (л) Вага
(кг)
Висота х Діаметр (мм) Статечні ряди Потужність змінного струму (кВт)
LX ACDC/M+K 100 AC + DC 0,88 100 46/62 961 х 524 А, В, С 2
LX ACDC/М+К 125 AC + DC 1,09 125 52/68 1126 х 524 А, В, С 2
LX ACDC/М+К 160 AC + DC 1,39 160 62/78 1315 х 524 А, В, С 2
LX ACDC/М+К 200 AC + DC 1,40 200 80/96 1375 х 584 А, В, С 2
LX ACDC/M+K KW 200 AC + DC 1,40 200 80/96 1375 х 584 А, В, С 2

Серія Потужність: = B = 1,0 кВт 1,5 кВт C = 2,0 кВт,

Електричний захист: IP 45

Підвісні бойлериУ всі види водонагрівачів LX ACDC/M+M+K і KW б вбудовані універсальні спіралі для постійного струму від панелей, спіраль може бути з’єднаний з джерелом фотоелектричної 1,0кВт (120В постійного струму), 1,5 кВт (180В постійного струму) або 2,0 кВт (240В постійного струму).

Накопичити енергію, виробленої з фотоелектричних панелей також можна за допомогою двох резервуарів для води.Підвісні бойлери

Електрика з панелей переважно нагріває воду в першому резервуарі води, яка призначена для нормального споживання гарячої води. Після нагрівання першого лотка, електрика від фотоелектричних панелей автоматично перенаправляє щоб нагріти воду в другому резервуарі, який з’єднаний з посудомийною машиною через змішувальний клапан і пральною машиною.

Після включення посудомийної або пральної машини, якщо немає постачання електроенергії з мережі для нагріву води, у цьому випадку, другий резервуар замінює функцію електричного акумулятора. Ефект той же – мінімальне споживання електроенергії з мережі.

Другий бак також забезпечує попереднє нагрівання води в перший. Таким чином не потрібно участі інвертору DC/AC для виробництва електроенергії в мережу, ні контролера заряду, батареї та інвертора. Вся екологічно вироблена електроенергія з фотоелектричних панелей використовується для внутрішнього споживання, тим самим значно заощаджуючи гроші.

Підвісні бойлериВсі водонагрівачі гібридної серії M+K (KW) після нагрівання води до заданої температури води, автоматично перенаправляють електроенергію на інвертор, який змінює постійний струм (DC) в змінний (AC).  Електричний струм переважно споживається з внутрішньої мережі (сонячні панелі), а якщо виробництва немає, споживання переключається на електроенергію з мережі загального користування, це приносить значні економії фінансових ресурсів. Водонагрівачі серії M+K (KW) дозволяють не тільки використання електричної енергії, виробленої з фотоелектричних панелей на 100%, але дозволяють використання максимально допустимої потужності фотоелектричних панелей для меншого обсягу. У разі великої кількості гарячої води і подальшого пониження температури водонагрівача, він буде автоматично передавати електричну енергію  фотоелектричних панелей з інвертора на водонагрівач. Привід відключається. Після нагрівання води, процес повторюється автоматично. Кінцевий ефект від використання водонагрівачів LX ACDC/M+K (KW) є не тільки гаряча вода, але і власне виробництво електроенергії для побутових цілей, що може бути використано, наприклад, для живлення кондиціонера або обігрівача. І вся ця екологічно чиста  надлишкова енергія від нагрівача води може перенаправлятися щоб підігріти інші водонагрівачі.

Примітка: Водонагрівачі серії LX ACDC/M+K (KW) забезпечують механічне відключення постійного струму, коли інвертор відключений (DC/AC) від мережі загального користування.Підвісні бойлери

Гібридні водонагрівачі LX ACDC/M+K, можуть крім нагріву завдяки використанню змінного і постійного струму, також використовувати зовнішнє джерело тепла (каміни, печі, котли і тд.). З вбудованої системи труб (теплообмінник), в бойлері, відвід тепла відбувається в водонагрівач. Гібридний нагрівач LX ACDC/M+K може бути підключений до зовнішнього джерела гарячої води з макс. температури 100°С і тиску 1 МПа.

 

Підвісні бойлериГібридний водонагрівач LX ACDC/M+KW

Серія M+KW проводиться тільки з 200л конструкцією, має два 100-літровий бака. Можливе підключення до газових і електричних котлів.

Вода в нижній частині (В) нагрівають від температури і піднімається у верхню частину (А) контейнера, в якому вода нагрівається за допомогою газу або електричного котла до необхідної температури. Коли температура води верхньої частини (А) досягає такої як у нижній (B), джерелом енергії стає фотоелектрична панель, за її участю нагрівається весь 200л бак (A+B) до максимальної температури 75°C.

 

Дуже ефективне використання екологічно виробленої електроенергії від сонця, що призводить до значної економії газу чи електроенергії та значно продовжує термін служби газових або електричних котлів. Модель M+KW можуть бути використані в якості екологічного котла для підігріву підлоги (водою) в пасивних та низькоенергетичних будинках. Після кінця опалювального сезону, екологічно вироблену електроенергію з фотоелектричних панелей можна автоматично перенаправляти з ADCD LX/M+KW інверторів у виробництві змінного струму для домашнього використання або безпосередньо для нагрівачів гарячої води за допомогою одного гібридного LX ACD/M+K, або пере направити для заряду акумуляторів, на випадок відключення від основного джерела електроенергії.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!