Продаж та монтаж сонячних панелей

Продаж та монтаж сонячних панелей

Людство з дня на день стикається з різними глобальними проблемами. І електроенергія не є винятком. Тому питання про отримання альтернативного джерела енергії залишається відкритим. В якості ефективного енергозабезпечення, оптимальним варіантом може послужити використання енергії Сонця. Це вже далеко не фантастика, сьогодні існує безліч розробок вчених, завдяки яким можна забезпечити себе і своїх близьких повноцінною електроенергією за допомогою сонячних панелей.

Електростанція, що працює на альтернативному джерелі енергії, складається з системи сонячних модулів, а також інвертора з контролером що керуються комп’ютером.

Принцип роботи

За допомогою встановленого на даху устаткування, з сонячного світла генерується електроенергія. Для забезпечення нормальної роботи побутових приладів, використовується інвертор, що перетворює постійний струм в змінний. Встановлений контролер регулює процес роботи сонячних панелей. Так в період, коли надходить мало світла, відбувається автоматичне перемикання на підживлення акумуляторів. Даний процес забезпечується накопиченої електроенергією протягом робочого дня.

Щоб завжди залишатися в курсі, як працює ваша система – вам надається можливість її контролю через планшет або персональний комп’ютер.

Незалежно від того, хто буде використовувати дане обладнання звичайний громадянин або підприємство – оптимальним варіантом для установки послужить дах певної будівлі. Для коректної роботи сонячної електростанції для будинку знадобитися правильно провести монтаж панелей і супутнього устаткування. Однак в тому випадку, якщо встановити таку систему на дах не представляється можливим, допускається установка її елементів на землю або на стовпи.

Як вибрати необхідний товар

Перед покупкою устаткування, слід звернути увагу на такі аспекти:

  • Час автономної роботи акумуляторів.
  • Кількість споживаної вами електроенергії.
  • Потужність інвертора.

Наша компанія виконує продаж і монтаж сонячних панелей по всій території України. Крім того, додатково ми надаємо послуги проектування та інвестування сонячних електростанцій для господарських потреб.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

Наші
Роботи
Потужність
17,0 кВт.
Річний обсяг виробництва електроенергії
18 500 кВт.
Сонячні модулі потужністю
340 Вт кожна
Кількість сонячних модулів
50 шт.
Пікова потужність модулів
17,0 кВт.
Інвертор постійного струму
HUAWEI SUN2000 17 KTL
Кількість інверторів постійного струму
1шт.
Потужність:
78,9 кВт.
Річний обсяг виробництва електроенергії:
84 500кВт.
Сонячні модулі потужністю
340 Вт кожна
Кількість модулів:
232 шт.
Пікова потужність модулів:
78,88 кВт.
Інвертор сонячний:
HUAWEI SUN2000 60 KTL-MO
Кількість інверторів:
1 шт.
Потужність:
7 МВт.
Річний обсяг виробництва електроенергії:
7500 МВт.
Сонячні модулі:
EGING-EG-320P 72-C
Кількість модулів:
21774 шт.
Пікова потужність модулів:
6968 кВт.
Конструкції наземні:
ALUMIL SOLAR
Інвертор сонячний:
HUAWEI SAN2000-60KTL-MO
Кількість інверторів:
102 шт.
Відуки
наших клієнтів
Партнери
З нами співпрацюють

Якісна сонячна електростанція від компанії «Екотехнік»

Сучасні сонячні електростанції(СЕС) це екологічно чиста енергія і повна автономія. У «Екотехнік Україна» вам готові надати не тільки сучасне обладнання, але і послуги по монтажу та регулювання кожного з сонячних колекторів або батарей. Пропоновані сонячні панелі можуть бути встановлені, як на даху будівлі, так і на незалежних елементах на присадибній ділянці.
Також можна створити незалежну систему гарячого водопостачання і опалення, досить буде купити і встановити сонячні колектори поруч зі своїм будинком. Фахівці компанії «Екотехнік Україна», готові будуть надати комплексний підхід не тільки до монтажу обладнання, а й детально розрахувати необхідні потужності і всі комплектуючі сучасної енергосистеми.

Переваги сонячної енергомережі:

  • Купуючи сонячні панелі кожен може забезпечити себе незалежним джерелом світла і енергії.
  • Повноцінна сонячна електростанція для будинку дозволить підключити звичне електрообладнання та освітлення без електричної мережі.
  • Можна створити необхідний запас електроенергії, придбавши спеціальні акумуляторні батареї.
  • Використовуючи сонячні панелі, можна отримати необхідну незалежність і виключити дорогі роботи по підключенню до звичайної системи електропостачання. Отримати всі переваги сонячної енергії допоможуть співробітники компанії «Екотехнік Україна», виконавши всі необхідні роботи по комплектації і зроблять необхідний монтаж на вашому об’єкті.

Гарантія якості

Важливо, що всі виконані роботи та надані види сонячних модулів від компанії «Екотехнік Україна» матимуть гарантію якості. Протягом декількох років ви зможете використовувати сонячну енергію не переживаючи за енергоспоживання і оплату квитанцій за електроенергію. Таким чином буде отримана надійна енергосистема з поновлюваним джерелом енергії, що дозволяє скоротити шкідливі викиди вуглекислого газу в атмосферу.