Початок будівництва електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7МВт.!

Поділитися

Компанія «Екотехнік Україна» розпочинає будівництво нової сонячної електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7 МВт.

Сучасний етап розвитку нових технологій виробництва електричної енергії з альтернативних джерел яскраво демонструє добру тенденцію збільшення частки альтернативної енергетики в загальному обсязі генерації. Це стає можливим завдяки фінансуванню Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

До м. Києва прибули представники ЄБРР  . Під час розширеної зустрічі з власниками ТОВ «Екотехнік Широке» – Ekotechnik Group (Чехия) і Tryba Energy (Франция) 25.07.2018 року було досягнуто згоди фінансування будівництва нової сонячної електростанції потужністю 7 МВт у Дніпропетровській області.

Початок будівництва електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7МВт.!

Згідно підписаної угоди ЄБРР надає кредит для ТОВ «Екотехнік Широке» на суму 5,6 мільйона євро на будівництво сонячної електростанції (СЕС) в смт. Широке на Дніпропетровщині. Нова СЕС буде виробляти близько 8 ГВт-год електроенергії на рік – таким чином, вона зможе забезпечити електроенергією приблизно 14 тисяч сімей. Згідно з договором купівлі-продажу електроенергії з українським регулятором, вся електроенергія буде відпускатися державному підприємству за «зеленим» тарифом.

Генеральним підрядником в Україні по виконанню робіт з будівництва сонячної електростанції виступає компанія «Екотехнік Україна»

Проект реалізується у форматі Програми фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF) за підтримки Фонду чистих технологій, Фонду кліматичних інвестицій і Глобального екологічного фонду, які давно зарекомендували себе як ефективні й надійні партнери. Це 14-й проектів альтернативної енергетики від початку реалізації програми USELF.

Початок будівництва електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7МВт.! Початок будівництва електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7МВт.! Початок будівництва електростанції на Дніпропетровщині потужністю 7МВт.!

https://www.ukrinform.ru/rubri c-economy/2505276-ebrr-predost avit-kredit-dla-solnecnoj- elektrostancii-na-dnepropetrov sine.html

http://reform.energy/news/ebrr -vydelit-ekotekhnik-shirokoe- eur56-mln-dlya-stroitelstva- ses-v-dnepropetrovskoy- oblasti-7901

https://interfax.com.ua/news/e conomic/520579.html

 

                                           

 

 

Поділитися
Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!