Сонячна енергія

Сонячна енергія

Проектування, будівництво та обслуговування сонячних електростанцій. Інвестування в проекти.


Сонячні електростанції – це інженерні спорудження, зазвичай сонячні панелі або модулі, які потрібні для перетворення сонячної енергії (радіації) в електричну або теплову енергію. Найбільш поширений тип це електростанції, що складаються з фотоелементів.

Даний типу широко застосовується, оскільки він простий в інсталяції, а також тим, що розміщувати фотобатареї можна практично скрізь. Як правило, розміщують сонячні панелі на даху будинку, якщо це дозволяє конструкція даху або поруч на спеціально обладнаному місці біля будинку.
Широко застосовуються для енергозабезпечення (як електрика, так і теплова енергія) приватних будинків, готелів, санаторіїв, кафе, котеджних містечок, а також і промислових споруд.
В залежності від призначення та потужності, такі електростанції можуть служити як джерелом резервного або додаткового живлення, так і основним постачанням енергії.

Комплект обладнання, як готового рішення, зазвичай складається з: сонячних модулів (панелей), інвертору (для перетворення постійного на змінний струм), акумуляторних батарей і контролеру заряду до них, а також кабелі та з’єднувачі. Так само може входити до складу монтажні конструкції, наприклад, для кріплення панелей на даху, системи моніторингу, для контролювання і оповіщення роботи всієї системи в цілому.

Саме через простоту будівництва сонячних електростанцій, даний вид альтернативної енергії, набирає все більшої популярності як в Європі так і України. Компанія “Екотехнік” впровадила багато проектів сонячних електростанцій в країнах Центральної та Східної Європи. Особливу увагу наша компанія зосереджує в Румунії та Україні, де кілька проектів вже реалізовані та ряд інших знаходяться в стадії розробки.

Зателефонуйте нам і наші фахівці підберуть оптимальне рішення енергопостачання для Вашого будинку, а також зробимо з нуля і «під ключ» проект сонячної електростанції будь-якої потужності для Вашого Бізнесу!

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!