Проекти для промисловості та бізнесу

Проекти для промисловості та бізнесу

Фахівці компанії Ekotechnic твердять про те, що використання сонячних панелей та інших енергетичних систем, заснованих на сонячних батареях, дозволяє не тільки істотно економити, а й ґрунтується на виробництві екологічно чистої енергії сонця. І це лише пара причин для відмови від використання традиційних джерел живлення.

Чому обирають сонячні електростанції?

Застосування сонячних батарей в енергетичних проектах для промисловості і бізнесу надає масу переваг:

Економічність

Собівартість сонячної електроенергії кілька разів нижче, ніж витрати на електрику.

Енергозалежність бізнесу і формування позитивного іміджу компанії в очах суспільства і потенційних клієнтів.

Окупність вкладень

Залежно від типу і потужності сонячної станції, термін окупності составлят 5-7 років.

Можливість отримання гарантованого прибутку. Постійне зростання вартості електроенергії в чому виправдовує Інвест в генерацію власного електрики.

Низькі експлуатаційні витрати

Мінімальні витрати пояснюються невеликою кількістю обслуговуючого персоналу, а також високою автоматизацією при невеликих витратах на технічне обслуговування.

До всього іншого, слід зазначити той факт, що електростанції, що працюють на енергії сонця, не шкодять навколишньому середовищу.

Наша компанія готова запропонувати можливість побудови ефективного бізнесу в сфері сонячної енергетики, гарантуючи максимальний дохід капіталовкладень і інвестицій.

Чому акумулятори для сонячних панелей вибирають в Ekotechnic?

Причин для вибору компанії Ekotechnic в якості постачальника обладнання сила-силенна, але основними слід вважати:

  1. Компанія Ekotechnic займається проектуванням і продажем устаткування, призначеного для використання сонячної енергії, більше 10 років.
  2. Фахівці чеської компанії Ekotechnic здійснюють створення проектів будь-якої складності. При необхідності ми створимо ефективну систему збору сонячної енергії як для приватного будинку, так і для цілого котеджного селища.
  3. Інсталяція та проектування сонячних електростанцій ведеться нами не тільки на території України, а й в Європі.

Компанія Ekotechnic піклується про своїх клієнтів, а тому ми беремо на себе весь процес проектування і планування, а також закупівлю обладнання та його установку. Клієнт платить за готовий продукт, відповідні його індивідуальним вимогам.

Щоб дізнатися вартість на колектори, акумулятори для сонячних панелей або інше обладнання, необхідно зателефонувати за контактним номером телефону, вказаним на сайті компанії. Важливий фахівець дасть вичерпну консультацію і відповість на будь-яке вас питання.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню, що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!

В чому ваша вигода?

В чому ваша вигода?

Ваша вигода полягає в тому, що Ви отримуєте сонячну електростанцію з корисним терміном експлуатації понад 30 років з урахуванням оптової знижки. Ви пропонуєте замовнику монтаж станції на даху будинку та підключення згідно свого прайсу. Встановлення такої станції дозволить не тільки значною мірою заощаджувати кошти замовника на електроенергії в домогосподарстві, але і заробляти до 3000 Євро в рік, отримавши на таку станцію «зелений тариф».