Продаж та монтаж сонячних панелей

Продаж та монтаж сонячних панелей

Людство з дня на день стикається з різними глобальними проблемами. І електроенергія не є винятком. Тому питання про отримання альтернативного джерела енергії залишається відкритим. В якості ефективного енергозабезпечення, оптимальним варіантом може послужити використання енергії Сонця. Це вже далеко не фантастика, сьогодні існує безліч розробок вчених, завдяки яким можна забезпечити себе і своїх близьких повноцінною електроенергією за допомогою сонячних панелей.

Електростанція, що працює на альтернативному джерелі енергії, складається з системи сонячних модулів, а також інвертора з контролером що керуються комп’ютером.

Принцип роботи

За допомогою встановленого на даху устаткування, з сонячного світла генерується електроенергія. Для забезпечення нормальної роботи побутових приладів, використовується інвертор, що перетворює постійний струм в змінний. Встановлений контролер регулює процес роботи сонячних панелей. Так в період, коли надходить мало світла, відбувається автоматичне перемикання на підживлення акумуляторів. Даний процес забезпечується накопиченої електроенергією протягом робочого дня.

Щоб завжди залишатися в курсі, як працює ваша система – вам надається можливість її контролю через планшет або персональний комп’ютер.

Незалежно від того, хто буде використовувати дане обладнання звичайний громадянин або підприємство – оптимальним варіантом для установки послужить дах певної будівлі. Для коректної роботи сонячної електростанції для будинку знадобитися правильно провести монтаж панелей і супутнього устаткування. Однак в тому випадку, якщо встановити таку систему на дах не представляється можливим, допускається установка її елементів на землю або на стовпи.

Як вибрати необхідний товар

Перед покупкою устаткування, слід звернути увагу на такі аспекти:

  • Час автономної роботи акумуляторів.
  • Кількість споживаної вами електроенергії.
  • Потужність інвертора.

Наша компанія виконує продаж і монтаж сонячних панелей по всій території України. Крім того, додатково ми надаємо послуги проектування та інвестування сонячних електростанцій для господарських потреб.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!