Проектування сонячних електростанцій

Проектування сонячних електростанційКомпанія “ЕКОТЕХНІК” займається продажем і проектуванням сонячних електростанцій понад 10 років. Протягом всього періоду фахівці удосконалюють збір сонячної енергії і намагаються зробити цей спосіб живлення максимально доступним.
Сьогодні енергія сонця використовується не тільки для підтримки тепла в заміському будинку або для живлення світлофора. Цілі енергетичні системи сприяють нормальній роботі фабрик і промислових об’єктів.

Види сонячних електростанцій

Досвідчені фахівці компанії “ЕКОТЕХНІК” готові втілити в життя навіть найскладніший проект з сонячних модулів. Всі електростанції, що працюють на сонячній енергії, розділяються на чотири основних види:
Гібридні або комбіновані. Станції цього типу припускають наявність як мінімум трьох незалежних джерел живлення. Тільки за цієї умови об’єкт буде регулярно отримувати необхідний обсяг енергії.
Автономні. Такі станції працюють незалежно від міських мереж. Днем система накопичує енергію в акумуляторах, а потім видає її на вимогу користувача.
Резервні. Даний тип електричних станцій використовується там, де висока ймовірність відключення основного джерела живлення.
Мобільні. Переносні системи з компактних панелей, які дозволяють використовувати сонячну енергію в подорожах.
Для того щоб купити сонячні панелі для будинку, акумулятори, сонячні колектори або інше обладнання зверніться в наш інтернет-магазин. Діють акції та вигідні пропозиції.

Чому обирають енергію сонця

Причин для переходу на сонячну енергію безліч, але основними, на думку фахівців компанії “ЕКОТЕХНІК”, слід вважати:
• Енергія сонця не приводить до появи парникових газів. Цей факт робить її екологічно чистою.
• Сонячна енергія невичерпна і регулярно поновлюється.
• Сонячні електростанції для дому та бізнесу окупаються за малий проміжок часу.
• Гарантія на такі електростанції дається терміном на 5 років.
• Установка сонячної електростанції займає не більше 3-5 днів

Компанія “ЕКОТЕХНІК” здійснює проектування і інсталяцію сонячних панелей, електростанцій і навіть «сонячних парків» відповідно до індивідуальних вимог кожного клієнта.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!