Резервне/додаткове електропостачання

У заміському будинку часто відключають світло? Бракує потужності для роботи побутових приладів? В такому випадку мешканцям просто не обійтися без системи резервного електропостачання. Саме це рішення дасть можливість відчувати комфорт і затишок домашнього вогнища навіть в ті моменти, коли центральне електропосточання відсутнє.

При виборі додаткового електропостачання варто звертати увагу на сучасні технології – сонячні електростанції для будинку. Незважаючи на поширену думку, такі установки доступні не тільки заможним людям, але і абсолютно кожному споживачеві. Переконатися в цьому пропонує компанія “ЕКОТЕХНІК”.

Особливості резервного електропостачання

Система резервного електропостачання дещо відрізняється від автономної. Її особливість полягає в тому, що сонячні батареї в цьому випадку будуть не завжди використовуватися в якості джерела електричного струму, а лише в критичні моменти. Це може бути аварійна ситуація на лінії постачальника основного джерела енергії, відключення електрики, погані погодні умови, форс мажори

Хоч би яка була причина відсутності основного джерела енергії, власники сонячних панелей більше не будуть відчувати незручностей, адже в цей час прилади освітлення і побутова техніка в будинку буде отримувати енергію від резервного джерела.

Переваги резервних сонячних панелей в Україні

Багато мешканців заміських будинків з успіхом використовують інші джерела енергії, наприклад генератори, що працюють на бензині або дизельному паливі. Ціна таких пристроїв на порядок нижче, введення в експлуатацію не вимагає спеціального монтажу, однак на цьому переваги закінчуються. Що стосується сонячних панелей, то вони мають набагато більшу кількість переваг:

  • безшумна робота;
  • відсутність додаткових витрат в ході експлуатації (у випадку з дизельними генераторами доводиться регулярно купувати паливо);
  • повна пожежна безпека;
  • довгий термін служби до 25 років;
  • безпеку для здоров’я людини та екології;
  • порівняно низька вартість – на відміну від автономної сонячної електростанції, резервна система вимагає менших потужностей, а отже, і фінансових витрат менше.

Крім того, можливе проектування додаткового енергопостачання. У цьому випадку від сонячних батарей електрику буде отримувати лише вуличне освітлення або частина домашньої техніки, тоді як все інше буде споживати електрику від основного джерела. Такий підхід помітно знизить витрати на електрику.

Де замовити сонячну резервну електростанцію в Україні

Українська філія чеської компанії “ЕКОТЕХНІК” працює на ринку послуг з 2005 року. Наші фахівці реалізували десятки проектів по всій території країни і застосують весь свій досвід для проектування системи резервного джерела електрики з урахуванням вимог і потреб замовника.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!