Спеціально для дилерів

Сьогодні все частіше люди роблять вибір на користь сонячних панелей. Перш за все це пов’язано з систематичним зростанням тарифів на електроенергію. Наша компанія шукає відповідальних дилерів в різні регіони України. Мета даного підприємства є забезпечення клієнтів необхідною продукцією.

Спеціально для дилерів

Кого ми хочемо бачити

Для нас важливі співробітники, які вміють цінувати свій і чужий час. Основними якостями, якими повинен володіти представник компанії полягають в наступному:

 1. Турбота про репутацію організації.
 2. Повага покупців.
 3. Ставити, як пріоритет якість продукції.
 4. Прагнення до довгострокового співробітництва.
 5. Розуміння і взаємодопомога в різних ситуаціях.

Першочерговою метою нашої фірми є укладення договору про співпрацю на вигідних умовах для кожної зі сторін.

Чому працювати з нашою компанією продуктивно і прибутково?

З нами вигідно! Починаючи трудиться в «Екотехніка», ви отримуєте сонячні модулі по небувало низькою вартістю з урахуванням знижки. Приблизний термін роботи такої електростанції становить близько 30 років. Ви будете пропонувати клієнтам установку на даху котеджу такого обладнання, згідно з вашими тарифами. Монтаж подібної системи дозволяє економити фінанси на електроенергії і заробити кругленьку суму, отримавши станцію за найкращою ціною.

Позитивні аспекти співпраці з нами

Для нас важливо, щоб ви відчували себе впевнено, і тому ми пропонуємо такі умови:

 • мінімальне стартове капіталовкладення;
 • економія на складських приміщеннях, оскільки ми доставляємо обладнання за адресою виробленого замовлення безпосереднього клієнта;
 • консультативна підтримка;
 • відсутність справляння плати за кошторису, за наданими вами вимірами на будь-який з об’єктів;
 • рекламне і PR-супровід;
 • оригінальна продукція;
 • позбавлення прив’язки до складських запасів і безпосередньому числу замовлень.

Ціна товару – спеціально для дилерів діє акція, за якою монокристалічні сонячні панелі, і супутнє обладнання відпускається з урахуванням оптової знижки. Залучені вами покупці, залишаться задоволені, а ви, скориставшись персональною акційною програмою, зможете добре заробити.

Завдяки співпраці з компанією «Екотехніка», ви забезпечите себе гідною заробітною платою і повагою клієнтів. Звертайтеся за наведеним номером телефону: +380 67 223-44-14 або надішліть лист з темою «Дилерство» і своїм номером телефону на sales@ekotechnik.in.ua, щоб отримати докладну комерційну пропозицію.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню, що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!