Автономне вуличне освітлення

Сучасне суспільство віддає перевагу інноваційним елементам освітлення, що використовують сонячну енергію. Із зростанням попиту на альтернативне обладнання, яке виконує функцію автономного вуличного освітлення, підприємство «Екотехнік», зайнялось реалізацією унікального оснащення для автономної подачі електроенергії. Ми складаємо проект з урахуванням найдрібніших деталей. Для нас важливо, щоб виконана робота відповідала технічним стандартам і була прийнятна за ціною.

Автономне вуличне освітлення – тонкощі роботи

Вуличний ліхтар, який використовує сонячні модулі працює за новаторською фотоелектричною технологією. Завдяки чому, таке обладнання є економічно вигідним і не потребує підключення до мережі. Автономне вуличне освітлення функціонує, за принципом експлуатації сонячних панелей. Основними елементи такого обладнання представлені такі деталі:

  1. Фотоелектричний модуль. Даний компонент перетворює отриману природну силу в електрику. Період експлуатації становить в середньому 25 років.
  2. Контролер. Ця складова деталь забезпечує коректне управління пристроєм. З її допомогою можливо скорегувати розрядку або зарядку елемента живлення, тим самим збільшуючи час роботи. Крім того, допускається установка механічного включення / вимикання світла. Робота в певному режимі, залежить від періоду доби. Це контролюється за допомогою наявного в ньому годинного пристрою.
  3. Акумуляторна батарея. Елемент живлення, службовець для збереження / накопичення електроенергії, виробленої сонячним модулем. Ця комплектує, відноситься до необслуговуваним елементам, а термін її експлуатації залежить від моделі пристрою і становить 7-10 років.
  4. Блок освітлювальний. Являє собою плафон і лампу. Завдяки їм досягається оптимальна освітленість і площа освітлення. Виходячи з цільового призначення обладнання, комплектується світлодіодними або натрієвими лампами з певною потужністю. Освітлювальний блок може пропрацювати до 9.5 тисяч годин.
  5. Опора ліхтаря з сонячною панеллю. Виконана у вигляді залізного щільного боксу, в якому розташовується акумулятор і контролер.

Автономне вуличне освітлення допоможе облагородити ділянку, і в значній мірі заощадити фінанси. Є можливість тонкої настройки даної апаратури, забезпечивши бездоганне ландшафтне і паркове освітлення.

Щоб отримати безкоштовну консультацію по запитанню що вас цікавить - залиште свої дані і
Ми звяжемось з вами!