Loading...

Будуємо сонячну електростанцію для еко-готелю "Бреч"

Новини
25.01.2024
Будуємо сонячну електростанцію для еко-готелю "Бреч"


Еко-готель "Бреч" - це сучасний готельний комплекс, який розташований в мальовничому куточку Чернігівської області.


Для Еко-готелю "Бреч" спеціалісти компанії "Екотехнік Україна" розробили проєкт та розпочали монтаж сонячної електростанції потужністю 185,6 кВт, яка забезпечить готель необхідною кількістю електроенергії для його функціонування.


 Сонячна електростанція складається з 320 сонячних панелей Trina 580, які мають високий коефіцієнт конверсії сонячного світла в електроенергію, 5 сонячних інверторів HUAWEI SUN2000-30KTL-M3, які забезпечують стабільну роботу системи та захист від перевантажень та коротких замикань, а також систему моніторингу HUAWEI, яка дозволяє в режимі онлайн слідкувати за станом та продуктивністю сонячної електростанції.

Завдяки співпраці з компанією "Екотехнік Україна" Еко-готель "Бреч" не тільки зменшить свої витрати на електроенергію, але й зробить свою допомогу у захисту навколишнього середовища та боротьбі з глобальним потеплінням. Сонячна електростанція дозволить готелю знизити свої викиди вуглекислого газу на 200 тонн на рік, що еквівалентно висаджуванню 10 тисяч дерев.


"Екотехнік Україна" - це провідна компанія на ринку сонячної енергетики в Україні, яка має багаторічний досвід у проектуванні, монтажу та обслуговуванні сонячних електростанцій різної потужності та конфігурації. Компанія пропонує своїм клієнтам індивідуальні рішення, які враховують їх потреби, бюджет та особливості місцевості.

Якщо ви зацікавлені в установці сонячних панелей, ми рекомендуємо вам звернутися до нашої компанії "Екотехнік Україна", яка займається продажом і будівництвом сонячних електростанцій. Ми пропонуємо вам якісне обладнання, професійний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також допомогу в оформленні документів для отримання «зеленого» тарифу. З нашими сонячними панелями ви зможете не тільки заощадити на електроенергії, але і зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.