Loading...

Промислова сонячна електростанція "ФОРА" 97,8 кВт в м. Бородянка

Інверторна потужність: 90 кВт.

Пікова потужність сонячних модулів: 97 кВт.

Річний обсяг виробництва електроенергії: 118 120 кВт/год

Потужність сонячних модулів: 455 Вт.

Кількість модулів: 215 шт.

Інвертор сонячний: Solis-30k-5G

Кількість інверторів: 3 шт.

До компаніі Екотехнік Україна звернулися представники торгової мережі «ФОРА» з пропозицією прийняти участь у відбудові торгівельного центру в місті Бородянка.  

Нашим завданням було запроектувати та встановити сонячну станцію, яка зможе зменшити затрати Замовника на електроенергію, забезпечити потреби торгового центру в електроенергії в денний час.

При аналізі запланованого споживання, вияснилося, що корисної площі даху недостатньо для встановлення сонячної станції необхідної потужності. Тоді було розроблено проектне рішення та запропоновано використати дах та південний фасад будівлі. 

Було встановлено 215 панелей, з них 125 на даху будівлі та 90 на фасаді. Для будівництва сонячної станції були використані панелі потужністю 455 Вт виробника TENKA з коефіцієнтом корисної дії 23,27%. Це дало змогу встановити сонячну станцію максимальної потужністю 97,8 кВт.

Крім того, що будівля виглядає по сучасному, вона є енергонезалежною.


Розглянемо аналіз продуктивності сонячної станції :

При повному споживанні електроенергії, яка виробляється сонячною станцією економія складає 600 000 гривень у рік. При вартості електроенергії 6,38 грн. окупність станції буде 3,4 роки. При зростанні тарифу, термін окупність проекту буде зменшуватися.